Siz fenomen olana kadar takipteyiz!

Sıkça Sorulan Sorular

1 Nasıl satın alabilirim?

Alacağınız pakette bulunan “SATIN AL” butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Formu gönderdikten sonra ekranınıza ödeme bilgilerimiz gelecektir. Ödemeyi bize ulaştırdıktan sonra satın almış olursunuz.

2 Nasıl gönderiyorsunuz?

Havuzumuzda bulunan kullanıcılar üzerinden siparişinizdeki istediğiniz işlemler yapılır. Havuzumuza kullanıcılar kesinlikle kendi istekleriyle girerler. Kesinlikle “SPAM” gönderim değildir.

3 Takipçi satın almak yasal mı?

Tamamen sorunsuz ve yasal bir uygulamadır.

4 Fazla takipçi bana ne sağlar?

Eğer bireysel bir hesabınız varsa popülerliğinizi arttırır ve takip edilme olasılığınızı fazlalaştırır. Şöyle ki insanlar fazla takipçisi olan profilleri takip etmeyi daha çok tercih ederler. Eğer kurumsal bir hesabınız varsa daha fazla takipçi sosyal medyadaki saygınlığınızı arttırır ve hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlar.

5 Hesabım askıya alınır mı?

Bizim tarafımızdan yapılan işlemlerden dolayı hesabınızın askıya alınması söz konusu değildir. Yaptığımız işlemler tamamen güvenli işlemlerdir.

6 Gelen takipçileri takip etmem gerekiyor mu?

Kesinlikle böyle bir sınırlama yok. İsterseniz kendi elinizle tek tek takip edersiniz, isterseniz hiç birini takip etmezsiniz. Tamamen size kalmıştır.

7 Profil sahibi ben mi olmalıyım?

Kesinlikle böyle bir sınırlama yok. İstediğiniz kişiye istediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.

8 Satın aldım, yazan sürede yüklenmedi?

Sistemlerde çok nadir olsada bazen sıkıntı oluşmaktadır. Bu sıkıntı size denk gelirse otomatik olarak işlemleriniz başlamayabilir. Böyle bir durumda beklemeniz gerekecektir. Paket aldığınız zamandan en fazla 12-96 saat sonrasına kadar yüklenmiş olacaktır.

9 Hangi ödeme yöntemleri bulunuyor?

Sipariş tutarınızı Kredi Kartınız ile Shopier üzerinden ödeyebilirsiniz. Kredi Kartı ile yaptığınız ödemeler geldiği an sistemde siparişinizin durumu ödeme alındı olarak düzenlenir.

10 Şifrem gerekiyor mu?

Hayır, şifrenizi vermenize kesinlikle gerek yoktur. Şifre isteyen uygulama ve sitelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

11 Profilimden reklam mesajları paylaşılıyor mu?

Tabii ki de hayır, sipariş verirken sadece sizden link ya da kullanıcı adı aldığımız için hesabınıza erişmemiz mümkün değildir. Yani bu nedenle herhangi bir reklam mesajı vb. gibi şeyler yayınlanamaz.

12 Takipçi aldığımı öğrenirler mi?

Bizim tarafımızdan öğrenilmesinin imkanı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır. Yani kısaca, hayır öğrenemezler.

Siz de merak ettikleriniz sorabilirsiniz

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.